Червоний промінь

Кабмін розширив санкції проти “Росатома” за брехню МАГАТЕ

Кабінет міністрів підтримав розширення санкцій проти “Росатома” та вніс до санкційного списку понад 700 фізичних і юридичних осіб, пов’язаних з російською державною корпорацією. Про це повідомили в пресслужбі Уряду. Відповідне розпорядження було ухвалене в п’ятницю, 2 вересня, на засіданні КМУ за пропозицією Міністерства енергетики України.

Як зазначив очільник відомства Герман Галущенко, до списку серед інших потрапив радник генерального директора російського Оператора з поводження з радіоактивними відходами (ФГУП “НО РАО”, входить в концерн “Росатом”) Ренат Карчаа. “Саме він вчора виступив у якості гіда по окупованій російськими військами Запорізькій АЕС під час візиту місії МАГАТЕ на станцію”, – додав Галущенко. Вчора весь світ спостерігав, як він проводить “екскурсію” для місії МАГАТЕ на ЗАЕС, на кожному кроці дезінформуючи її представників. “Сьогодні він вже підсанкційна особа, якій тепер ніхто не потисне руку”, – переконаний міністр.

Державна корпорація “Росатом” є одним із ключових суб’єктів російської економіки і важелем впливу та тиску в питаннях зовнішньої політики держави-агресора.