Червоний промінь

Фронт 11 червня: на Запорізькому напрямку без змін

У суботу, 11 червня, тривали запеклі бої на території Сєвєродонецька. ЗСУ відбили черговий ворожий штурм на Слов’янськ. На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках окупанти відкривали вогонь по позиціям наших військових, щоб не дати нашим бійцям перегрупуватись. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.

На Сіверському напрямку окупанти обстрілюють позиції воїнів ЗСУ, а також цивільну інфраструктуру у населених пунктах Хренівка Чернігівської області та Олександрівка Сумської області. На Слобожанському напрямі російські військові намагаються покращити своє тактичне становище у Новому Бурлуку. Безуспішно штурмували у напрямках Стариця – Рубіжне.

«Ворог обстріляв із мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню райони населених пунктів Заїлівка, Байрак, Гусарівка та Руські Тишки», – додає Генштаб.

На Слов’янському напрямі українські бійці відбили ворожий штурм на напрямках Довгенька – Мазанівка та Довгенька – Долина.

На Донецькому напрямку противник зосереджує зусилля на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках та завдає ударів по лінії зіткнення.

На Лиманському напрямку російські військові активних дій не проводили, продовжували обстріл позицій наших воїнів.

На Сєвєродонецькому напрямку противник продовжує намагатися встановити повний контроль над містом.

На Бахмутському напрямку окупанти намагалися захопити Врубівку, проте успіху не мали. Під час спроби штурму у напрямку Орєхово – Золоте, ворог отримав відсіч.

«Ворог завдав вогневої поразки зі ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Осокорівка, Трудолюбівка, Широке, Добрянка та Благодатне», – зазначає Генштаб.