Червоний промінь

270 доба військового вторгнення: ЗСУ майстерно розбивають ворога по всій області

Противник двісті сімдесяту добу веде повномасштабну  збройну агресію проти України. Традиційно захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Ворог зосереджує основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів. Про минулу добу на місцевій ділянці фронті доповіли в ЗОВА.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Залізничне, Гуляйполе, Оріхів, Преображенка, Дорожнянка, Червоне, Мала Токмачка, Щербаки, Новоданилівка, Чарівне, Степногірськ та Степове. Надійшло 30 повідомлень про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано  65 осіб, з них 18 – діти.

Противник продовжує зазнавати втрат. 17 листопада підтверджено вогневе ураження місця скупчення живої сили окупантів в смт Михайлівка Запорізької області. Відомо, що втрати РФ склали понад 30 осіб пораненими та загиблими. Також підтверджено результати вогневого ураження підрозділами Сил оборони скупчень живої сили противника 18 листопада, у населених пунктах Василівка, Новобогданівка, Михайлівка (Василівського району) та Комиш-Зоря на тимчасово зайнятій території Запорізької області. Втрати окупантів склали понад 160 осіб пораненими. Знищено близько 10 одиниць військової техніки різних типів та склад боєприпасів. Інформація щодо загиблих уточнюється, уточнили в Запорізькій ОВА.