Червоний промінь

264 доба військового вторгнення: Зеленський заявив, що Перемога вже наближається

РФ вже двісті шістдесят четверту добу веде велику війну проти України. Захисники Запорізького краю традиційно утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Основні зусилля ворог зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Про минулу добу на фронті розповіли в ЗОВА.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Гуляйполе, Щербаки, Малі Щербаки, Залізничне, Новоандріївка, Червоне, Новоданилівка, Юрківка, Кирпотине, Степногірськ, Ольгівське, Темирівка, Шевченко, Малинівка, Чарівне, Мала Токмачка та Дорожнянка. Надійшло 19 повідомлень про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті ворожих атак.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 15 осіб, з них одна дитина.

Відзначається нарощення угруповання російських військ в районі Мелітополя. По периметру міста будуються укріплення та фортифікаційні споруди. Цивільним заборонено наближатись до району аеродрому. До Мелітополя також прибувають колони зі сторони міста Токмак, зазначили в ЗОВА.

Проте навколо завжди є люди, які без вихідних воюють і працюють заради Перемоги. Президент України Володимир Зеленський в своєму черговому вечірньому зверненні заявив, що вона стає все ближче – і це відчувається. “Я у своєму кабінеті, разом зі мною наша команда. Офіс працює, Київ не зупиняється, країна без пауз. Рятувальники й сапери, лікарі, електрики, транспортники, бізнес, дипломати без вихідних. Усі ми вже відчуваємо, як наближається наша Перемога. Завдяки тому, що ми зберігаємо єдність, енергійність і знаємо, що ми у своєму праві на своїй землі”, – сказав український лідер. 

Окрім цього, Президент подякував армійським командувачам, розвідці й “усім, хто задіяний”, за розробку наступних визвольних кроків. За його словами, Україна зараз робить все, щоб ворог максимально відчував відповіді. По всій лінії фронту знищуються російські ланцюжки постачання, склади з боєприпасами та штаби, підкреслив Зеленський.