Червоний промінь

254 доба військового вторгнення: всмерть п’яні “мобіки” в Василівці повирізали худобу

Росія вже двісті п’ятдесят четверту добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів, доповіли в ЗОВА.

Так, за повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Новомиколаївка, Залізничне, Дорожнянка, Малинівка, Щербаки, Гуляйполе, Оріхів, Новоандріївка, Полтавка, Ольгівське, Новоданилівка, Успенівка, Червоне, Мала Токмачка та Малі Щербаки. Надійшло 13 повідомлень про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 165 осіб, з них 38 – діти.

Російські загарбники продовжують чинити злочини на окупованих територіях. Цього разу “відзначилося” четверо мобілізованих у Запорізькій області. 30 жовтня “мобіки” зчинили справжній дебош в окупованій Василівці, передає Telegram-канал Baza. За інформацією журналістів, росіяни, напившись до напівсмерті, зарізали 13 корів на фермі, де розміщувалися їхні військові, а потім вигнали її ж господаря з дому. Згодом мобілізовані напали на військових, які несли службу біля ферми, та побили їх. Після цього вони взагалі викрали у місцевих робітників автомобіль. На одному з постів лиху четвірку призовників таки зупинили, але вони відкрили вогонь і поранили російського сержанта. Всіх дебоширів затримали: ними виявилися Хетаг Бердієв, Руслан Хостікоєв і двоє братів Авлохових. Найближчим часом їм, ймовірно, висунуть звинувачення, пише Baza.