Червоний промінь

179 доба військового вторгнення: РФ частково закриває свій повітряний простір

Противник сто сімдесят дев’яту добу веде повномасштабну  збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Про минулу добу на місцевій ділянці фронту доповіли в ЗОВА.

Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районі населених пунктів Преображенка та Оріхів. Надійшло 16 повідомлення про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1036 людей, з них 324 – діти.

Росія, за наявною в української сторони інформацією, закриває окремі ділянки повітряного простору в Липецькій, Воронезькій та Бєлгородській областях у період з 22 по 25 серпня цього року. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ в Facebook. Також, зокрема, зазначено, що противник проводить ротацію окремих підрозділів в прикордонних районах Брянської та Курської областей. Наразі корабельне угруповання противника в готовності до застосування високоточної зброї утримує п’ять носіїв крилатих ракет морського базування в Чорному морі.