Червоний промінь

170 доба військового вторгнення: ворог готує провокації до Дня Незалежності

Противник сто сімдесяту добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. В ЗОВА розповіли, що противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.

Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Преображенка, Юрківка,  Омельник, Трудове та Оріхів. Надійшло 11 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 2149 людей, з них 657 – діти.

Росіяни готують провокацію проти президента України Володимира Зеленського. Крім того, можливі провокації з боку РФ до Дня Незалежності України 24 серпня. Про це розповів секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов. “Вони цим займаються постійно. Ми багато проходимо таких речей, працюємо на випередження. Також ми маємо інформацію про плани противника майже в усіх напрямках”, – зазначив він. Секретар РНБО додав, що не все може опинитися під контролем, але це нормально в умовах війни. При цьому він запевнив, що фахівці постійно працюють над тим, щоб дізнаватися плани ворога та давати їм гідну відсіч.