Червоний промінь

168 доба військового вторгнення: Білорусь проводить навчання та збори

Противник сто шістдесят восьму добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю, як і завжди, мужньо утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. Про це повідомили в ЗОВА.

Так, на Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Темирівка та Мала Токмачка. Надійшло 10 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1209 людей, з них 334 – діти.

В Республіці Білорусь почалися військові навчання та збори. Про це йдеться в щоденному зведенні Генерального штабу ЗСУ. За наявною інформацією, з вівторка, 9 серпня, в Мінську під керівництвом начальника Генерального штабу ЗС Білорусі розпочато проведення зборів з підрозділами територіальної оборони із залученням військовозобов’язаних запасу. Паралельно там проходять навчання зі стрільби з РСЗО “Ураган”, тому зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території країни. Відомо, що РФ майже з самого початку війни проти України нарощує свої сили в Білорусі. Під контроль російських сил передано чимало аеродромів.