Червоний промінь

158 доба військового вторгнення: окупанти перекидають сили на Запоріжжя

РФ сто п’ятдесят восьму добу веде повномасштабну війну проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам, розповіли в ЗОВА.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районі населеного пункту Гуляйполе. Надійшло 13 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1829 людей, з них  567 – діти.

Окупанти переміщують окремі підрозділи зі Словʼянського на Запорізький напрямок, а також мають частковий успіх в районі Авдіївки. Про це йдеться в зведенні Генштабу ЗСУ станом на 18:00 сьогодні, 31 липня. На Слов’янському напрямку, звідки РФ стягує війська на Запоріжжя, ворог задіяв артилерію для обстрілів районів населених пунктів Словʼянськ, Андріївка, Долина, Довгеньке, Курулька, Гусарівка, Адамівка, Богородичне, Краснопілля, Карнаухівка, Червоне, Семиланне, Грушуваха та Червона Поляна.