Червоний промінь

146 доба військового вторгнення: Оріхів перетворюється на руїни

Сто сорок шосту добу РФ веде повномасштабну  збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю досі утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. Минулу добу на фронті висвітлили в Запорізькій ОВА.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районах населених пунктів Таврійське, Юрківка, Воздвижівка та Кам’янське. Надійшло 15 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1575 людей, з них  417 – діти.

Василівський окремий батальйон ТрО показав фото з міста Оріхова Запорізької області, яке щодня зазнає ворожих обстрілів. Про це повідомляє ТГ-канал Запоріжжя.інфо. Захисники тримають визначені наказом позиції та не дають окупантам захопити місто. “Від нездатності щось зробити з цим орда обстрілює артилерією інфраструктуру міста. На фото – зруйновані музична школа, дитячий садок, муніципалітет, приватні будинки. Військові злочини рашистів фіксуються та будуть передані до відповідного міжнародного суду”, – повідомляють військові.