Червоний промінь

126 доба військового вторгнення: в рядах ворога – хаос та непокора

Росія сто двадцять шосту добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю продовжують утримувати рубежі та захищати державу від російських окупантів. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник веде позиційну оборону, готує населені пункти до кругової оборони, обладнує опорні пункти на основних дорожніх напрямках. Про це розповіли в ГУ НП у Запорізькій області.

Протягом минулої доби ворог здійснив 52 обстріли позицій українських захисників, застосовуючи при цьому реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.

За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районах населених пунктів Гуляйполе та Оріхів. Надійшло 20 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1676 людей, з них 476 – діти.

За інформацією української розвідки, солдати російських окупаційних військ, навіть ті, що мали досвід ведення бойових дій на території інших держав, самовільно покидають бойові пости, вживають спиртні напої, здійснюють розправи над вищим командуванням, не бажаючи в подальшому брати участь у бойових діях проти України. Такі дії набирають масового характеру в армії окупанта. Саме з цих причин у підрозділах на постійній основі працюють військові комісії вищих штабів.