Червоний промінь

У Запорізькому районі пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури

Внаслідок ворожих обстрілів населеного пункту у Запорізькому районі пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури. За попередньою інформацією травмовано двох громадян.
Вчора, 26 березня російські війська здійснили артобстріл з ворожої техніки по домівках мирного населення села Веселянка Запорізького району.
На місці події працювали поліцейські спільно із рятувальниками, встановлювали інформацію щодо постраждалих осіб та документували наслідки злочину.
Внаслідок обстрілу пошкоджено лінії електропередач, вражено кілька десятків приватних будинків. В результаті – частина з них не придатні до житла та знаходяться в аварійному стані, інші – мають пошкодження різного ступеню. .Ворожому нападу піддалися також інші об’єкти інфраструктури, більшість з яких повністю зруйновані.
«Наразі встановлено інформацію щодо двох травмованих. Від вибухової хвилі отримав контузію чоловік, 1981 року народження, а жінка, 1944 року народження дістала осколкові поранення голови», — йдеться у повідомленні Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.
За усіма фактами воєнних злочинів слідчі розпочаті кримінальні провадження за ст. 438 КК України «Порушення законів та звичаїв війни».