Червоний промінь

У Веселянці знайшли та знищили снаряди окупантів

В середу, 25 травня, група розмінування ДСНС вилучила та знешкодила боєприпаси військових РФ, знайдених на території с. Веселянка. Про це зазначається на офіційному сайті Новоолександрівської громади.

Зокрема, спеціалістами було вилучено 8 кілограмів пороху та ліквідовано 2 артилерійських снаряди 122 калібру, а також 2 гільзи.

У зв’язку з цим Міністерство реінтеграції України вчергове пояснює, як поводитися з вибухонебезпечними предметами, виявлені громадянами. У разі виявлення підозрілих предметів категорично заборонено чіпати їх: підходити, підбивати ногою, користуватись радіоелектронними засобами в місцях знахідок. Слід негайно відійти на безпечну відстань, попередити оточуючих про небезпеку та повідомити про знахідку за номерами 101, 102 або 112. Повертаючись до власних домівок, необхідно бути уважними та обережними, адже саме в місцях ведення активних бойових дій і на звільнених територіях все ще можуть залишатись вибухонебезпечні предмети. Після повернення додому вимушені переселенці не мають залишати дітей без нагляду.