Червоний промінь

Ситуація залишається контрольованою

Ситуація залишається контрольованою воєнно-політичним керівництвом України. Якщо поглянути вздовж кордону від Київщини до Чернігівщини за годинниковою стрілкою, то ми зможемо побачити наступну ситуацію:
На київському, чернігівському та на сумському напрямках підрозділи Збройних Сил України прикривають державний кордон. Ознак створення наступальних угруповань противника там не було помічено.
На Харківщині йдуть бої. Генеральний штаб ЗСУ заявляє про декілька звільнених населених пунктів. Наші сили там потроху, тактично, але наступають.
Головним напрямком зосередження зусиль противника залишається Ізюмський напрямок: від Ізюма на Слов’янськ. Там вони зосередили свої війська і там же намагаються просуватися. Однак усе це марно, поки що їм цього не вдається, попри анонсований ними «страшний наступ», який триває вже третю добу.
Так само противник намагався штурмувати сьогодні Рубіжне і Попасне в Луганській області та був відбитий. За деякими даними, які потребують уточнення, в місцеві лікарні на територіях підконтрольних російським військам поступили понад 130 поранених військовослужбовців.
Що стосується Запорізької області:
На напрямку Гуляйполя противник намагається просуватися, але попри свої анонси, запевнення і повідомлення про «масивний наступ» і подібне, масованого наступу не сталося. Противник обережно просувається вперед окремими ротними тактичними групами — це 100 людей з технікою — і потрапляють під удари наших авіації, артилерії і наземних сил, які ведуть там активну маневровну оборону.
Тримається Маріуполь:
Бої йдуть в районі заводу Азовсталь і в деяких інших районах. Противнику там не легко, він зазнає величезних втрат.
Сьогодні, нагадую, анонсований гуманітарний коридор із Маріуполя і я закликаю усіх, хто чує мене і може почути, скористатися цією можливістю по максимуму, наскільки це можливо!
Що стосується Херсонського напрямку:
Противник. як я розумію, під «потужним» керівництво нового керівника операції генерала Дворнікова, намагається наступати в Херсонській області з завданням вийти на кордони Херсонської області — навіть тих районів. які знаходяться на правому березі у бік Миколаєва.
Миколаївщину обстрілюють з метою відвернення уваги наших військ, щоб ми шукали їхню артилерію і боролися з нею, а не наступали. Однак і там ми ведемо окремі, обережні, виважені, але тактичні дії для того, щоб розгромити угруповання противника на правому березі.
Продовжує надходити озброєння воєнної техніки. Ви всі бачили сьогоднішнє повідомлення про те, що нам надійшли літаки. Однак, давайте поки сформулюємо це так: ці повідомлення суперечливі, однак літаковий парк Збройних Сил України дещо збільшився. На цьому поки все.
На території Донецької та Луганської областей, де ворог зосереджує основні свої зусилля, протягом доби було відбито десять атак російських окупантів. Було знищено 12 танків, 28 одиниць броньованих машин, дві одиниці автомобільної техніки, одну артилерійську систему. Також угрупованням Повітряних Сил України за добу було уражено 9 повітряних цілей: один літак, один гвинтокрил, шість БПЛА різних типів і крилату ракету.
Воєнно-політичне керівництво знає, що робить! Віримо в ЗСУ, віримо в усіх нас!
Ми зосереджуємо зусилля на визначених ділянках. Все буде Україна! 🇺🇦