Червоний промінь

Ситуація в країні і в нашій області дуже напружена

Анатолій КУРТЄВ : Запоріжці!
Завжди намагаюся знайти для вас позитивні та підбадьорюючі слова. Але не сьогодні. Вибачте.
Ситуація в країні і в нашій області дуже напружена. У напрямку Запоріжжя йдуть гарячі бої. Російські окупанти й досі утримують у своїх руках контроль над Запорізькою АЕС. Люди там бояться працювати, не хочуть виходити на зміну, можуть наробити помилок. Робота атомної взагалі може зупинитися. І добре, якщо з дотриманням умов безпеки.
І що у цей час роблять люди у Запоріжжі? Гуляють вулицями, скільки душі завгодно, ходять у нетверезому стані, забувають про світломаскування, катаються на автомобілях, де хочуть і як хочуть.
Шановні, прокиньтеся! Те, що у місті два дні не лунала тривога – це не привід для того, щоб розслаблятися. В країні війна, страшна жорстока війна. Люди, які пройшли навіть Афганістан, знають, що там і близько не було того, що відбувається зараз в українському Харкові.
Душе вас прошу – зберіться, мобілізуйтеся, гуртуйтеся і підтримуйте один одного. Дотримуйтесь заходів безпеки, вимикайте світло у ваших домівках, майте напоготові «тривожні» валізи і не виходьте на вулицю без потреби. І пам’ятайте, що учбових тривог зараз немає. Сирена означає, що десь близько небезпека. Це все не забавки. Це все потрібно для того, щоб зберегти ваше життя та життя ваших дітей.
І не шукайте ворогів серед тих, хто працює для вашого захисту. Бо мені тут сьогодні прилетіла претензія, що я наживаюся на війні. Мовляв, ми відкрили дуже підозрілий рахунок для збору коштів на потреби Запорізької тероборони. А підозрілий він, тому що благодійний фонд, на який відкрито рахунок, знаходиться у Кіровоградській області.
Так от пояснюю. Перший і останній раз. Нам потрібно було дуже оперативно знайти фонд, який би мав кристально чисту репутацію, який би було, кому адмініструвати, і який би погодився обслуговувати лише Запоріжжя. Дякуючи підтримці наших колег з іншого міста, ми його знайшли. Це фонд, який працює з 2007 року. Він перевірений, його нам рекомендували, він пішов нам на зустріч і передав нам усі права. Зараз він обслуговує лише Запоріжжя, і усі кошти, які надходять на його рахунок, йдуть виключно на потреби запорізької бригади.
Тому, панове-розслідувачі, будь ласка, не витрачайте свій час, не витрачайте мій час, не ганяйтеся за привидами, а краще займіться корисними справами, яких в умовах війни у всіх нас більше, чим достатньо.
Усім добра і мирної ночі.
Бережіть себе!