Червоний промінь

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 05.04.2022 року – ЗСУ, 41 доба

 
Російська федерація продовжує збройну агресію проти України, обстрілюючи мирні села та містечка в Пологівському районі нашої області.
Цивільну інфраструктуру населених пунктів Мала Токмачка, Оріхів окупанти обстрілюють ледь не щодня. Руйнувань зазнають багато будинків, магазинів тощо.
Рятувальники ДСНС ліквідували пожежу у Школі мистецтв села Інженерне Пологівського району. Внаслідок обстрілів російськими окупантами загорілося горище закладу.
Надійшла інформація про те, що чоловікам тимчасово окупованого Мелітополя надсилають фейкові повістки на службу окупантам у так званій “народній міліції”.
Крім того, російські військові намагаються підключати в місті російський інтернет.
У тимчасово окупованому місті Пологи окупанти захопили та замінували внутрішню територію центральної районної лікарні. Медичному персоналу та пацієнтам заборонили повертатись до закладу. Цікаво, що в приміщенні лікарні залишились поранені російські військові.
За інформацією з вищого штабу Сил оборони України станом на вечір 4 квітня 2022 року та ранок 5 квітня 2022 року підрозділи Сил оборони Запорізького краю знищили 24 окупанти, шість бойових броньованих машин, п’ять автомобілів, п’ять військовослужбовців рф – поранили. Окрім того, захоплено одну бойову броньовану машину, знищено станцію супутникового зв’язку та ворожий склад боєприпасів в районі населеного пункту Старомлинівка.
Тож зберігаймо спокій! Підтримуємо наших захисників. Разом переможемо!
Слава Україні!