Червоний промінь

Ситуація щодо російського вторгнення 8.03.2022 станом на 18:00 – ЗСУ

 
Триває 13-та доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
▪️Російські інтервенти продовжують влаштовувати акти геноциду в населених пунктах, які постійно обстрілює авіація, реактивна артилерія та балістичні ракети.
▪️Не припиняються обстріли гуманітарних коридорів, через які намагаються врятуватися цивільних людей. Вони вбивають тих, кого обіцяли пропустити!
▪️Вони вбивають тих, хто намагається рятуватися від поранень чи голоду, таким чином вдаючись до порушень Міжнародного гуманітарного права щодо ведення воєнних конфліктів. Це все – воєнні злочини, за які окупантам доведеться відповідати.
▪️Ворог намагається відновити наступ, здійснюючі перегрупування військ для подальшого наступу в напрямку Запоріжжя. Основні зусилля окупантів зосереджуються на створенні умов для захоплення, але темпи просування знижені, особовий склад окупанта деморалізований.
▪️Військові та мешканці Запорізької області та міста Запоріжжя згуртувалися навколо Запорізького краю. Лінія між світлом і темрявою пролягла по лініях українських окопів. На ворогів чекає тотальний опір озброєних українців – це те, що може стримати агресивні плани окупантів.
▪️Велика кількість запоріжців пішли до підрозділів ТрО, щоб вберегти від страхіть війни.