Червоний промінь

Ситуація щодо російського вторгнення 6.03.2022 станом на 6:00 – ЗСУ

 
11-й день триває потужний спротив російському вторгненню, а також героїчного протистояння підрозділів, які підпорядкованні Командуванню угруповання військ “Південь” й Українському народу.
▪️ Після перегрупування та введення частини оперативних резервів, противник силами до 3-х БТГр та за підтримки авіації, веде наступ на Запоріжжя.
А саме: населених пунктів Малинівка, Любимівка, Пологи, Гуляйполе. При цьому окупанти активно застосовують артилерію та танки, продовжуючи нарощувати зусилля з метою завдати удару по підрозділам наших військ.
▪️ Вночі біля населеного пункту Гуляйполе ЗСУ тримали в оборонну та наносили вогневе ураження противнику всіма наявними засобами. Противник застосовував артилерійські удари та нальоти авіації. На даний час просування противника вглиб на визначених рубежах не спостерігається. ▪️У свою чергу підрозділи артилерії наших військ 6 разів нанесли вогневе ураження противнику на маршрутах його просування та в районах зосередження.
▪️Що стосується ситуації в тимчасово окупованих населених пунктах таких як: Оріхів, Василіва, Токмак, то ситуація там на контролі у очільників місцевих громад. Які після ганебного вторгнення окупаційних військ налагоджують процеси життєдіяльності на місцях.
▪️У Мелітополі люди героїчно виходять на акції протести проти окупантів.
▪️В Енергодарі персонал ЗАЕС контролює стан енергоблоків та забезпечує їх роботу відповідно до вимог технологічних регламентів безпечної експлуатації. Місто знаходиться в облозі.
▪️Населений пункт Пологи під контролем наших військ.
▪️Дії російських окупаційних військ є прямим порушенням Гаазької і Женевської конвенції.
*речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв
❌ В Бердянську та Енергодарі наразі не працює мобільний зв’язок від Vodafone – міські ради