Червоний промінь

Ситуація щодо російського вторгнення 13.03.2022 станом на 20:00 – #ЗСУ

 
Триває вісімнадцята доба героїчного протистояння підрозділів Сил оборони України й Українського народу на Запорізькому напрямку. На даний час ситуація без суттєвих змін.
Ворог пробує закріпитись на рубежах тимчасово зайнятих територій, але реалізувати такі плани ворогу не дають військові та мешканці Запорізького краю.
Так, в одному з районів ведення бойових дій було виявлено мінометний розрахунок противника та скупчення техніки, по якій було нанесено артилерійський удар – ймовірно, окрім ворожої техніки наші військові влучили у склад з боєкомплектом противника.
Щодо ворожих сил – окупанти продовжують застосовувати артилерію, танки, гранатомети та міномети для руйнування житлових будинків, а також використовують цивільну інфраструктуру для військових потреб та не полишають планів наступальної операції на Запорізькому напрямку. За наявною інформацією, гуманітарний конвой на ділянці Бердянськ-Маріуполь знову повернувся назад у Бердянськ. На сьогодні Маріуполь залишається повністю заблокованим і для евакуації, і для гуманітарного вантажу. І окупанти знов не дають можливості доставити до Маріуполя ліки, продукти харчування та інше, що зараз вкрай необхідне для мешканців міста. Зазначу, що це вже не вперше, коли окупанти не лише зривають евакуацію “зеленим” коридором, а й не дають доставити гуманітарні вантажі.
В окупованому Мелітополі російські військові через гучномовець попереджають місцеве населення про заборону мітингів, адже люди виходять на акції протесту за вільну Україну.
*речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв