Червоний промінь

Ситуація щодо росій̆ського вторгнення 13.03.2022 станом на 08:00

 
Триває вісімнадцята доба героїчного протистояння Українського народу і підрозділів Сил оборони України на Запорізькому напрямку. На даний час ситуація без суттєвих змін. Ворог продовжує активно застосовувати артилерію, танки, гранатомети та міномети, використовуючи цивільну інфраструктуру для військових потреб. Окрім того, окупаційні війська нанесли артилерійський обстріл та знищили мост через річку Янчекрак.
На блок-постах російськими окупантами насильно вилучаються продукти харчування, одяг, предмети особистої гігієни. Також ворог залякує місцеве населення, проводячи інформаційно-психологічні акції з метою підриву довіри населення до представників державної влади та місцевих громад, поширює дезінформацію та постійно бере місцеве населення у заручники. Так, сьогодні, 13 березня, о 8:30 військові російської федерації взяли у полон міського голову міста Дніпрорудне у Василівському районі Запорізької області.
Окрім того, на даний час керівництвом Запорізької обласної військової адміністрації приділяється велика увага щодо евакуації в безпечні регіони країни цивільного населення окупованих населених пунктів Запорізького краю та доставці гуманітарної допомоги.
Що стосується підготовки міста Запоріжжя до оборони, то з місцевими мешканцями проводяться заняття, під час яких вони отримують швидкий курс із поводження зі зброєю та отримують необхідні навички з тактичної медицини.
Боротьба триває!
Вірте у наших воїнів!
Зло має буде покарано!
Слава Україні!
речник ЗОВА, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв