Червоний промінь

Санкції проти РФ за останню добу

 
23-тя доба захисту України від російського вторгнення, і чергова доба, коли світові лідери продовжують застосовувати санкції проти агресора.
▪️Один зі світових лідерів у наданні цифрових рішень у галузі управління електроенергією та автоматизації Schneider Electric призупинила інвестиції та постачання в РФ та Білорусь.
▪️Найбільший китайський виробник професійної техніки та електроніки Dahua призупиняє всі поставки до Росії, а весь товар який залишиться на складах у Росії, компанія забере назад.
▪️Японський розробник і видавець комп’ютерних ігор Square Enix, відомий за Guardians of the Galaxy, Deus Ex, Final Fantasy, NieR, Life is Strange, Tomb Raider та Outriders, призупинив продажі у РФ.
▪️Новий пакет санкцій ЄС заборонив росіянам експорт заліза та сталі до Європи. Якщо раніше Росія мала рекордні обсяги сталі та була другим за величиною постачальником у світі, то тепер заборона експорту суттєво вдарить по російській економіці.
▪️Шведські портові працівники відмовилися обслуговувати російські судна
▪️Гранди світового футболу Реал, ПСЖ та Мілан відмовилися від співпраці з найбільшою букмекерською конторою РФ та припинили спонсорські контракти.
▪️Американська біофармацевтика AbbVie відмовилася постачати ботокс до Росії.
Смертний вирок економіці Росії — підписано. Далі справи будуть лише гірші.