Червоний промінь

РФ влаштувала у Криму примусову мобілізацію

Триває переміщення підрозділів Російської Федерації на територію Республіки Білорусь. Вказані заходи проводяться з метою ротації підрозділів, що зазнали суттєвих втрат, посилення наявних угруповань, поповнення запасів продовольства, палива та боєприпасів, організації евакуації поранених та хворих військовослужбовців. Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ.
Частина підрозділів збройних сил Республіки Білорусь продовжує перебувати на полігонах.
На Поліссі противник під прикриттям вогню артилерії та авіації продовжує закріплюватися на досягнутих рубежах, готується до проведення ротації підрозділів.
РФ влаштувала у Криму примусову мобілізацію чоловіків на війну з Україною.
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що “традиційно призовна кампанія на півострові має стартувати у квітні, але вже на 29 березня у Сімферополі заплановано проведення інструкторсько-методичних зборів із головами призовних комісій, військовими комісарами районів та іншими посадовими особами та персоналом, які залучені до призовної кампанії”.
“Кримчани вже активно отримують повістки. Аби уникнути злочинних наказів, чоловіки призовного віку намагаються виїхати з території півострова через рф, оскільки дорога на материкову частину України закрита”, — зазначила омбудсман.
За словами Денісової, “серед тих, кого силоміць відправляють на війну з Україною, є і кримські татари, які не можуть скласти зброю через погрози застосування сили до їх рідних”.