Червоний промінь

Про що пишуть західні ЗМІ сьогодні, 26 березня

 
🇬🇧Reuters повідомляє, що росія змінює заявлені цілі спецоперації та, відповідно, критерії «своєї перемоги», що може свідчити про часткове визнання поразки і реальний намір домовлятися. Тепер рф хоче якнайшвидше взяти під контроль Донецьку та Луганську області, після чого приступати до справжніх «мирних переговорів».
🇺🇸CNN пише, що через великі втрати живої сили, росія починає перекидати на український фронт війська з інших країн/регіонів. Насамперед, мова йде про війська, які упродовж останніх років знаходилися на території Грузії.
🇬🇧The Times з посиланням на міністра юстиції Великої Британія пише, що країна повністю підтримає розгляд справи про військові злочини путіна та його військових командирів в Україні. Уряд Британії надасть повну фінансову, матеріально-технічну та розвідувальну підтримку Міжнародному кримінальному суду в Гаазі в рамках його розслідування російського вторгнення.
🇺🇸The Wall Street Journal пише про перший технічний дефолт металургійного гіганта росії – компанію «Северсталь», яка через санкції втратила можливість оплачувати зовнішні борги і реалізувати значну частину продукції. Санкції продемонстрували свою ефективність і фактично відрізали компанію найбагатшого росіянина від глобальної економіки.
🇩🇪Der Spiegel пише про зростання настроїв повної заборони російської нафти і газу в німецьких елітах на тлі злочинних бомбардувань мирних міст російськими військами. Днями колишній глава Бундестагу Вольфганг Шойбле виступив з закликом заборонити імпорт вуглеводнів і направити путіну чіткий сигнал.