Червоний промінь

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ зібрана станом на 20:00

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ зібрана станом на 20:00 (Пологівський район)
(*Все, що надійшло сьогодні від рідних у вигляді смс та коротких дзвінків)
🚩м. ПОЛОГИ: (район «Меценат», «Майстер») – з газом, запаси їжі ще трохи є, діляться один з одним, сьогодні тихо. Почали мародерствувати місцеві. Люди допомагають один одному, діляться водою з криниць. Зв’язок вдалось зловити на містку в парку залізничників.
🚩МУРМАН: сьогодні набагато тихіше, обіцяють через кілька днів відновити світло.
🚩КАГАЛІН: близько 15:00 почались обстріли, про наслідки невідомо. З 4-го поверху вдалось зловити «Водафон», о 18:00 вже було тихо.
🚩ПЛМС: «Водафон» зловили з даху будинку. У квартирах холодно, води немає, але підвозять. Так, тихо. Виходять лише з білими стрічками. Будинки цілі, магазини не працюють. На вечір – тихо.
🚩ЧЕРВ. ВИСЕЛОК: сьогодні спокійно, в районі Робочої та Історичної все добре, будинки цілі, всі живі. Один одного підтримують.
🚩Біля РЕМу: тихо.
🚩Село ПОЛОГИ: Газ є. Станом на обід сьогодні було тихо. Підтвердилась інформація, що 7 березня ворог пошкодив 4-поверхівку, поряд з 3-м під’їздом, є жертви. Також пошкоджено будинки по вул.. Запорізькій. Виїзд заблокований. Сьогодні в районі школи тихо, людей не чіпали. Ловить «Київстар» в окремих місцях.
🚩Ів.ФРАНКА: все спокійно, обстрілів не було. Ловить іноді «Київстар», жителі села допомагають один одному.
🚩ВОСКРЕСЕНКА, К. РОЗДОРИ: на сьогодні тихо, але пограбовані магазини, мародерять. Всі живі. Вороги пересуваються селами, але нікого не чіпають. Забороняють пересуватись селом після 17:00. Будинки цілі, не стріляють. У Воскресенці ловить в районі «Зірки».
🚩ГРИГОРІВКА: тихо, де-не-де ловить «Київстар».
🚩КОСТЯНТИНІВКА: там окупанти, магазин пограбований. З села не випускають. Води немає. Ліки в людей закінчуються, особливо в небезпеці люди з цукровим діабетом і гіпертонією.
🚩ТОКМАК: ворожі війська зайшли ще 26 лютого. Місцеві повідомляють, що ситуація контрольована, нікого не чіпають, з людьми спілкуються нормально, не грабують.
ℹ️ІЗ ОФІЦІЙНОГО лише відомо що світлопостачання почали відновлювати, але пошкоджень дуже і дуже багато, також відомо, що в результаті перемовин місцевої влади з окупантами дійшли згоди на «тишу» і зелений коридор для гуманітарної допомоги та евакуації, поки, нажаль час, дату й місце не уточнили. Чекаємо на чергове сповіщення.
🤨ТРОХИ ГРІШНО-СМІШНОГО: є інформація, що орки самі попросили відновити світло, бо не знають скільки ще перебуватимуть на Пологівщині. Відомо, що живуть в «Короні», і багато з них із с. Пологи перебралось ближче до центру.
‼️ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ:
Завтра, 10.03 о 8:00 год за кільцем Сімферопільська траса, в сторону м.Оріхова-Поліг (район обласної клінічної лікарні) МАЛА Б ФОРМУВАТИСЬ КОЛОНА з добровольців, які будуть їхати на м.Пологи на свій страх і ризик, забирати свої рідних. АЛЕ сьогодні ввечері надійшла тривожна інформація: ПРОСИМО не ризикувати, отримали попередження про обстріли.
Ті волонтери, що вже майже дістались місця призначення обіцяють поділитись фото-звітом із нами вже завтра, як все мине. Тож, чекаємо і віримо: все вдасться! Тримаємо кулачки!