Червоний промінь

Окупаційні війська не полишають спроб просунутися у напрямку Запоріжжя

Запоріжці!
Окупаційні війська не полишають спроб просунутися у напрямку Запоріжжя. Але наші бійці міцно та надійно тримають оборону та не пускають ворога до нашого міста.
Ми у тилу також не сидимо склавши руки. Зараз Запоріжжя продовжує укріплюватися. Дуже дякую кожному, хто у ці дні розвантажує мішки с піском, копає рови, зводить фортифікаційні споруди, допомагає з технікою, з автомобілями, з пустими мішками.
Я в захваті від вашої згуртованості та мобільності і ніколи не перестану говорити про те, які ви неймовірно круті.
А ще ми разом з вами зібрали гуманітарну допомогу, яку планували сьогодні передати до Маріуполю. На жаль, не вдалося: підлі окупанти не додержали свого слова, не припинили обстріли і не дали відкрити зелений коридор.
Сподіваюся, що у найближчі дні коридор все ж таки буде відкрито, і ми передамо до міста продукти та інші необхідні речі. Та прихистимо його жителів, які рятуються від війни.
Звичайно ж прояви підлості та нелюдяності рашистів сьогодні на цьому не закінчилися. Орда порушила домовленості і прицільно обстріляла автомобіль швидкої допомоги та волонтерську вантажівку, які везли до Мелітополя медикаменти для інсулінозалежних людей та діалізних хворих. На щастя водії та волонтери змогли прорватися скрізь обстріли та доставили цінний вантаж до місця призначення.
До речі до Запоріжжя учора також були доставлені витратні матеріали для гемодіалізу, яких вистачить на цілий місяць.
І наостанок трохи позитивних новин.
За 9 днів війни у Запоріжжі народилося 99 дітей.
Ось така гарна математика.
Будемо жити!
На нашій прекрасній та вільній землі!
Анатолій КУРТЄВ