Червоний промінь

Окупанти готують на ЗАЕС масштабну провокацію 19 серпня

Російські окупанти готують велику провокацію на Запорізькій АЕС 19 серпня. Про це попереджає Головне управління розвідки Міноборони у четвер, 18 серпня. Окупанти після масштабних обстрілів ЗАЕС можуть влаштувати реальний теракт, вважають у ГУР.

“Окупанти оголосили несподіваний “вихідний” на Запорізькій атомній станції. 19 серпня в ЗАЕС перебуватиме лише оперативний персонал. Всім іншим співробітникам вхід буде закрито. Також відомо, що представники Росатому, які останнім часом постійно перебували на станції, терміново залишили територію об’єкта“, – йдеться у повідомленні. У розвідці також заявили, що сьогодні в міноборони РФ заявили про нібито підготовку “резонансної провокації” на ЗАЕС з боку ЗСУ під час візиту до України Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша.

З наявної інформації стає зрозуміло, що окупанти після масштабних обстрілів Запорізької атомної станції можуть “підвищити ставки” і влаштувати реальний теракт на найбільшому в Європі ядерному об’єкті, запевняють в ГУР. До того ж, російські військові мають можливість приурочити цей злочин до перебування в Україні Гутерреша.