Червоний промінь

На Запорізькому напрямку

 
Російські окупанти продовжують нести серйозні втрати в Запорізькій області.
В ЗСУ опублікували оперативну інформацію щодо російського вторгнення станом на кінець доби 25.03.2022, повідомляє Акцент.
Сили оборони Запорізького краю стримують просування армії рф у напрямку Запоріжжя, продовжуючи нищити ворожу техніку, з якої російські окупанти щоденно обстрілюють мирні населенні пункти області, цивільну інфраструктуру та українські позиції.
Окупанти намагаються вести штурмові дії, не полишаючи спроб нанесення вогневого ураження окремим підрозділам ТрО та ЗС України на Запорізькому напрямку, але успіху не мають. Натомість російська армія має значну кількість поранених. Тільки за 25 березня, ми отримали інформацію про військовослужбовців рф, які потребують медичної допомоги. На жаль, для надання такої допомоги вони використовують українську цивільну інфраструктуру — до лікарні тимчасово окупованих Поліг росіяни доставили 40 своїх поранених і залучають наших медиків до їхнього лікування.
Отже, станом на вечір підрозділами Сил оборони Запорізького краю знищено двадцять окупантів, сорок поранено, знищено бронетранспортер, танк, три автомобілі та один 120-мм міномет. За минулий день ВСУ знищили 12 повітряних цілей ворога: три літаки , 5 крилатих ракет, три дрона и вертолет. У Сумській області тривають запеклі бої у Конотопському, Охтирському та Сумському районах – голова ОВДА Дмитро Живицький/