Червоний промінь

На голів Міноборони та розвідки готувалися замахи

Співробітники Служби безпеки України затримали кілерів, які планували вбивство міністра оборони Олексія Резнікова та начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова. Про це повідомляється на сайті спецслужби у понеділок, 8 серпня. Зазначається, що запобігли серії замовних вбивств представників вищого військово-політичного керівництва, а також громадських діячів України.

У ході багатоетапної операції було знешкоджено диверсійно-розвідувальну групу російського ГРУ, сформовану кадровими співробітниками військової розвідки РФ. Її учасники займалися підготовкою до фізичної ліквідації Резнікова, Буданова та одного з найвідоміших українських активістів. “За вбивство кожного з них російські “куратори” обіцяли винагороду у розмірі від 100 тисяч доларів до 150 тисяч доларів”, – йдеться у повідомленні.

До складу згаданої групи увійшов мешканець Луганська, який у лавах так званої “ЛНР” раніше брав активну участь у боях проти українських сил. За завданням координатора з Москви він, використовуючи свої зв’язки у кримінальних колах, підшукував кілера для вбивств на замовлення. На його пропозицію відповів мешканець Києва, який за 5 тисяч доларів погодився вбити українського військового, який був причетний до нібито розправи над російськими полоненими. “Це вбивство мало стати “тестовим випробуванням” перед виконанням основних завдань ворога”, – зазначили в СБУ.

Щоб запобігти скоєнню особливо тяжких злочинів, контррозвідники Служби безпеки із залученням бійців ЦСО А затримали зловмисників у місті Ковель на Волинщині. У ході обшуку у “зв’язного” було виявлено докази злочинних дій, а також паспорт громадянина Росії.

Обом повідомили про підозру в державній зраді та умисному вбивстві. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Тривають заходи щодо встановлення координаторів, які перебувають в РФ.