Червоний промінь

ІНФОРМАЦІЙНО-БОЙОВЕ ЗВЕДЕННЯ СИЛ ОБОРОНИ ЩОДО СТРИМАННЯ РОСІЙСЬКОГО ВТРОГНЕННЯ НА ЗАПОРІЗЬКОМУ НАПРЯМКУ

 
Слава Україні!
Станом на 23 квітня обстановка на південно-східному напрямку суттєвих змін не зазнала. Окупанти не покидають спроб проводити наступальні дії в східних районах області, основний напрямок м. Гуляйполе та населені пункти району, де бойові зіткнення стали більш активними. Українські захисники ведуть активну маневрену оборону.
Ворог здійснює ротації та перекидання сил. Одна з батальйонно тактичних група втратила боєздатність та виведена в район відновлення.
На зайнятих рубежах тимчасово окупованих територій області противник продовжує укріплюватися збільшує зосередження своїх підрозділів у визначених районах.
Загарбники вели обстріли по населених пунктах із застосуванням реактивної системи залпового вогню «Град», ствольної артилерії, 120 мм мінометів та крупнокаліберних кулеметів за наступними напрямками:
Кам’янське, Оріхів, Нескучне, Времівка, Гуляйпільське, Червоне, Ольгівське, Копані, Полтавка, Новоданилівка, Малинівка, Щербаки, Комишуваха, Веселе, Преображенка, Новоандріївка.
Завдаючи ракетних та артилерійських ударів ворог знищує цивільну інфраструктуру, шляхи сполучень, електростанції та житлові будинки, постійно ставить під загрозу життя цивільних громадян.