Червоний промінь

Головні новини станом на ранок

 
🔸Російські військовослужбовці масово пишуть рапорти на звільнення, щоб не брати участі у війні в Україні.
🔸До Сумської області прибула група архітекторів-урбаністів, які працюватимуть над відновленням у Тростянецькій громаді, зруйнованій російськими загарбниками.
🔸Експрокурор трибуналу ООН закликала видати ордер на арешт Путіна
🔸Росія переглянула свою стратегію війни в Україні, зосередившись на спробі взяти під контроль Донбас та інші регіони на сході України із наміченою датою початку травня.
🔸Колишній заступник міністра енергетики Росії Володимир Мілов, заявив, що час перебування президента Росії Володимира Путіна при владі пораховано.
В інтерв’ю він заявив, що вищі посадові особи російського уряду “особисто спустошені” агресією Володимира Путіна в Україні.
🔸Продавці морського палива перестали обслуговувати судна під російським прапором у великих європейських центрах, включаючи Іспанію та Мальту.
🔸Україні важливо отримати гарантії безпеки від найбільших та найефективніших країн Північноатлантичного альянсу (НАТО). Про це заявив глава української переговорної делегації Давид Арахамія.
🔸Одесу атакували з повітря. У деяких районах зафіксовані пожежі. Також російські окупанти обстрілювали Харківську, Донецьку, Луганську та Херсонську області, серед загиблих є діти.
Джерело: дані обласних ОВА, ОК Південь