Червоний промінь

Генштаб ЗСУ: підрозділи наших сил за минулу добу уразили 4 повітряні цілі

Генштаб ЗСУ: підрозділи наших сил за минулу добу уразили 4 повітряні цілі: 2 вертольоти, 1 безпілотник та 1 крилату ракету
▪️На Волинському напрямку змін в положенні та діях противника не відбулося.
▪️На Поліському напрямку ворог активних дій не проводив. За наявною інформацією, з метою перегрупування військ, ворог здійснює переміщення підрозділів зі складу 35-ї загальновійськової армії Східного воєнного округу та 76-ї десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ збройних сил російської федерації у Бєлгородську та Воронезьку області.
▪️На Сіверському напрямку ворог завершує проведення перегрупування сил та відновлення боєздатності підрозділів Центрального військового округу у Брянській та Курській областях, а також переміщення окремих підрозділів зі складу 41-ї загальновійськової армії та 90-ї танкової дивізії на територію Донецької та Луганської областей.
▪️На Слобожанському напрямку противник продовжує інтенсивні обстріли та часткове блокування міста Харкова. Посилює ведення радіоелектронної розвідки.
▪️На Ізюмському напрямку противник вів наступ у напрямку населених пунктів Бражківка та Сулигівка, успіху не мав.
▪️На Донецькому напрямку ворог продовжує штурмові дії. Основні зусилля зосереджує на взятті під контроль населених пунктів Рубіжне, Нижнє, Попасна і Новобахмутівка та встановленні повного контролю над містом Маріуполь.
▪️На Південнобузькому напрямку противник посилив ведення розвідки та продовжує завдавати ракетних ударів по населених пунктах Одеської області з території Кримського півострова.
▪️На території Донецької та Луганської областей захисниками України за минулу добу відбито 7 атак ворога, знищено 9 танків, 7 одиниць броньованої та 5 одиниць автомобільної техніки противника.