Червоний промінь

Генштаб ЗСУ

Генштаб ЗСУ: противник намагається прорвати оборону підрозділів ЗСУ у районі міста Ізюм, встановити повний контроль над містом Маріуполь та покращити тактичне положення своїх підрозділів на Миколаївському напрямку
▪️На Слобожанському напрямку ворог продовжує часткове блокування міста Харків.
▪️В Донецькому та Таврійському районах окупант здійснює артилерійські та мінометні обстріли. Проводить штурмові дії в місті Маріуполь намагається захопити центральну частину міста.
▪️На Південнобузькому напрямку ворог в черговий раз намагався встановити контроль над населеним пунктом Олександрівка. Успіху не мав.
▪️Окупанти продовжили обстрілювати з артилерії Нововоронцовку, Мар’янське, Новогригорівку та Шевченкове.
▪️У зв’язку з чисельними санітарними втратами в особовому складі та техніці окупанти розгорнули військові шпиталі та ремонтні майстерні військової техніки на тимчасово зайнятих територіях Харківської, Запорізької та Херсонської областей. Проте окупантам не вистачає кваліфікованого медичного персоналу і є проблеми з запасами медичних препаратів, поповнення яких практично не здійснюється. А особовий склад ремонтних майстерень по відновленню техніки вимушений працювати цілодобово в умовах відсутності стабільного постачання.
▪️Відмічається прибуття ремонтно-відновлювальних бригад з території російської федерації (Ярославська область) для проведення ремонтно-відновлювальних робіт на шляхах залізничних сполучень на тимчасово окупованих територіях Харківської області.
▪️В місті Нова Каховка окупанти використовують потужності місцевих типографій для підготовки агітаційних матеріалів (брошур, буклетів, плакатів, бланків) для проведення “референдуму” щодо створення так званої “Херсонської народної республіки”.
▪️На ТОТ Луганської області посилюються заходи російсько-окупаційних адміністрацій з примусової мобілізації населення на тимчасово окупованих територіях.
▪️На території Донецької та Луганської областей за минулу добу відбито 8 атак ворога, знищено 4 танки, 8 одиниць броньованої та 7 одиниць автомобільної техніки противника.
▪️Підрозділами Повітряних Сил Збройних Сил України за попередню добу було уражено 13 повітряних цілей: 3 літаки, 1 вертольот, 5 БПЛА та 4 крилаті ракети.