Червоний промінь

Економіка перемоги. 25 березня

 
🇺🇦 Україна
1️⃣ Станом на 24 березня в Україні посіяно 150 тис. га ярових культур. Основні культури, які засіваються – кукурудза, соя, соняшник, просо, гречка, овес, цукровий буряк.
2️⃣ Станом на 24 березня аграріям надано 300 млн. грн. безвідсоткових кредитів з метою забезпечення посівної компанії.
3️⃣ В Україні підвищені пенсійні гарантії для тих, хто входить до складу територіальної оборони. Норми пенсійного забезпечення для тих, хто входить до складу тероборони, прирівняні до відповідних норм для військовослужбовців з числа учасників бойових дій.
4️⃣ НБУ перерахував на потреби Збройних сил України понад 12,9 млрд. грн.
5️⃣ У зв’язку з високою ймовірністю зменшення постачання зернових з України внаслідок російської військової агресії Китай готовий сприяти врегулюванню української кризи. Про це заявив офіційний представник МЗС КНР Ван Веньбінь.
6️⃣ Верховна Рада на час воєнного стану спростила доступ українських аграріїв до оренди земельних ділянок. Районним військовим адміністраціям дозволено передавати в оренду на строк до року земельні ділянки сільгосппризначення у комунальній власності, а також невитребувані та нерозподілені ділянки – тим аграріям, які захочуть їх обробляти. Плата за їх оренду не може бути більше ніж 8% від нормативної грошової оцінки ділянок.
7️⃣ За 24 березня компанія ДТЕК повернула електроенергію 10,7 тис. домогосподарств в Київській та Донецькій областях.