Червоний промінь

двадцять сьома доба героїчного протистояння

Триває двадцять сьома доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.Не досягаючи успіху, ворог продовжує завдавати ракетно-бомбові удари з використанням засобів повітряного нападу по об’єктах військової та цивільної інфраструктури у Житомирській, Київській, Чернігівській, Харківській та Донецькій областях. Противник здійснив понад 80 літаковильотів, зокрема 29 з аеродромів Барановичі та Бобруйськ, що розташовані на території республіки білорусь.До нанесення ударів по об’єктах залучались літаки бомбардувальної, штурмової та винищувальної авіації. З метою ведення повітряної розвідки об’єктів на території України ворог задіяв п’ять літаків-розвідників. Чорноморській та Азовській операційних зонах кораблі військово-морського флоту російської федерації виконують завдання у визначених районах Чорного моря. У північно-східній частині Азовського моря для підтримки дій наземного угруповання окупаційних військ продовжують перебувати до 5 кораблів різних типів.
Не зважаючи на активну пропаганду, особовий склад окремих підрозділів Центрального воєнного округу деморалізований через значні втрати.Продовжують фіксуватися випадки масової відмови військовослужбовців збройних сил російської федерації брати участь у війні проти України.
Ми ЗАКРИВАЕМО СКЛАД! Чоловічі зимові Columbia за КОПІЙКИ!
Натуральна ШКІРА ТА ХУТРО, оплата після отримання
У зв’язку з ВІЙСЬКОВИМ ПОЛОЖЕННЯМ повний розпродаж! Columbia за копійки!
НАЙНИЖЧА ЦІНА – ТУТ!
У зв’язку з ВІЙСЬКОВИМ ПОЛОЖЕННЯМ повний розпродаж! Постіль за копійки!
НАЙНИЖЧА ЦІНА – ТУТ!
За наявною інформацією, в 155-й окремій бригаді морської піхоти з початку війни близько 220 військовослужбовців відмовились брати участь в збройній агресії проти України. Всього, у період з 24 лютого цього року загинуло близько 50 та поранено близько 110 військовослужбовців цієї частини. Також неабиякий резонанс у російському суспільстві викликає загибель в російсько-українській війні вищих та старших офіцерів.Противник, як зазначалось раніше, має суттєві проблеми з тиловим забезпеченням угрупувань окупаційних військ майже на всіх напрямках.