Червоний промінь

Анатолій КУРТЄВ

Запоріжці!
Сьогодні ви вкотре показали свій козацький дух.
На укріплення нашого міста вийшла велика кількість людей – лопати до рук взяли навіть жінки та діти.
Дякую вам за це від усього серця та ще раз закликаю максимально долучитися до укріплення Запоріжжя та його околиць. Нам потрібні люди, які готові рити рови та зводити фортифікаційні спорудження.
⚠️⚠️⚠️Якщо ви хочете допомогти, але не знаєте, що робити, то звертайтеся до районних адміністрацій. Там вам нададуть усю інформацію щодо того, як вам діяти.
Наголошую: укріплюйте тільки свої райони – ті, у яких ви проживаєте. Не треба активно пересуватися по всьому місту!
І вкотре наполегливо прошу: не виходьте з дому та не виїжджайте на дороги без нагальної потреби. Якщо маєте таку можливість, то працюйте дистанційно. Це все заради вашої безпеки.
Також звертаю вашу увагу на те, що зараз усім нам вкрай необхідно сортувати сміття. Усі комунальні служби працюють стабільно. Але справа в тому, що у зв’язку з існуючими у період війни обмеженнями руху змінюється графік роботи сміттєвозів.
Тому не перевантажуйте сміттєві майданчики. Збирайте окремо та залишайте вдома пластик, скло, папір та інші відходи, які можуть почекати вивезення. Виносьте до контейнерів лише харчові відходи та інше сміття, яке псується.
І пам’ятайте – життя триває, а гарні новини є завжди.
З початку війни у пологових будинка міста народилось вже 90 немовлят! Вітаю з днем народження усіх малюків – нових жителів нашого славного козацького міста!
Будемо жити, друзі! Обов’язково! У сильній, незалежній та мирній країні!
На зв’язку!