Червоний промінь

Анатолій КУРТЄВ: Запоріжці!

 
Учорашній вечір та сьогоднішній ранок були неспокійними. Часто та довго лунали сирени. У різних районах міста люди чули вибухи. Справа в тому, що цієї ночі гарно попрацювали ППО Сил оборони Запорізького краю. За попередньою інформацією вони знищили три крилаті ракети над містом. Тому панікувати не потрібно. Але потрібно пам’ятати про те, що сирени звучать не просто так. Учбових тривог на цій війні не було й немає. І сьогоднішня ніч це вкотре підтвердила. Тому, коли отримуєте сповіщення про повітряну небезпеку, обов’язково йдіть до безпечного місця.
Також хочу подякувати тим, хто чув вибухи, але не розповсюджував цю інформацію і не писав про це у соцмережах. Ви дуже відповідальні люди. Так тримати!
І найголовніше – давайте усі разом ми подякуємо нашим військовим за якісну та точну роботу. За те, що цей ранок ми з вами зустріли без жертв та ушкоджень. Низький уклін нашим захисникам та захисницям, які злагоджено та професійно працюють і у повітрі, і на землі. До речі, за минулу добу наземні Сили оборони Запорізького краю знищили 12 окупантів, 1 танк, 4 бойові броньовані машини, 1 реактивну систему залпового вогню та 1 автомобіль.
Дякуємо, віримо і молимося за них. І саме сьогодні ця молитва має бути особливо сильною. Тому що сьогодні ми з вами відзначаємо Благовіщення Пресвятої Богородиці. У цей день люди згадують благу звістку, яку отримала Богородиця від архангела Гавриїла: він повідомив їй, що вона народить Божого Сина. Вітаю вас, запоріжці, з цим світлим святом. Впевнений, що ми з вами обов’язково отримаємо благу звістку про народження миру в нашій сильній та великій країні!
Слава Україні!
Переможемо!