Червоний промінь

Анатолій КУРТЄВ

Запоріжці!
Хочу розпочати з того, що ми знаємо про усі гострі потреби, які виникли у вас з приходом війни. І ми постійно працюємо над їх вирішенням. Але іноді ці процеси уповільнюються через логістичні проблеми або через відсутність якогось товару в Україні. Наприклад, певні ліки можна закупити лише за кордоном. Прошу вас не хвилюватися і просто мати на увазі, що ми про все знаємо і над усім працюємо.
Продовжуючи цю тему, хочу сказати, що в Запоріжжі зараз немає гуманітарної катастрофи. У наших з вами домівках є опалення, газ, водопостачання та електрика. У магазинах є продукти, в аптеках – ліки. Так, не всі, що треба. Так, в деяких супермаркетах ви можете побачити пусті полиці. Але переважна частина речей першої необхідності абсолютна доступна і є у продажу.
При цьому ми розуміємо, що Запоріжжя має бути готовим до будь-якого розвитку подій. Тому ми створюємо запаси продуктів та ліків на випадок, якщо місто буде відрізане від комунікацій. Цей резерв створюється із гуманітарної допомоги, яку зараз отримує місто. Частина гуманітарки йде на потреби евакуйованих, які до нас приїжджають, частина – для створення припасів на випадок кризи.
Тому, будь-ласка, зберігайте спокій і не шукайте ворогів серед своїх. Нам з вами зараз треба об’єднуватися, а не сваритися і не шукати зраду там, де її немає. Ми ж з вами – велика нація розумних людей, а не нація скандалістів. Тож давайте будемо відповідно себе поводити.
Мирної вам ночі!
Все буде Україна!