Червоний промінь

Анатолій КУРТЄВ

Запоріжці!
Ситуація на фронті незмінна – ворожі війська намагаються просунутися вперед на Запорізькому напрямку. Але Сили оборони нашого краю професійно справляються зі своїми задачами. Вони стримують ворога та завдають йому втрат.
У самому Запоріжжі патрульна поліція та поліція охорони продовжують слідкувати за порядком на вулицях міста та затримувати людей, які порушують правила комендантської години. На цей час до підрозділів поліції доставлено вже 27 таких осіб: 22 чоловіки та 5 жінок.
Нагадую вам, що сьогодні та завтра комендантська година у Запоріжжі розпочнеться о сьомій годині вечора, а закінчиться о п’ятій ранку. Не виходьте у цей час з дому. Не наражайте себе на небезпеку та не заважайте працювати нашим правоохоронцям.
Також прошу вас по максимуму залишатися вдома і завтра. У нас є інформація про те, що рашисти готують на Великдень провокації та можуть обстрілювати храми Запорізької області. Ми всі з вами вже добре знаємо, що у ворога немає нічого святого і що, на превеликий жаль, церкви для них це не місце для молитви, а просто звичайна мішень. Так, нам потрібно берегти багаторічні традиції, але війна вносить свої корективи і безпека зараз – це найголовніше. Тому залишайтеся, будь ласка, вдома і присвятіть завтрашній день своїм рідним та близьким людям. Збережіть найцінніше, що маєте: своє здоров’я та життя.
Все буде Україна!
Гарної та тихої вам суботи!