Червоний промінь

Анатолій КУРТЄВ

Запоріжці!
Наше місто працює та продовжує готуватися до оборони. Зокрема у Запоріжжі ведеться активна робота щодо роз’яснення людям алгоритмів дій, необхідних під час війни. Фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій, разом із громадською організацією «Вогник», розповідають мешканцям міста про мінну та збройну небезпеку, про те, як потрібно діяти під час надзвичайних ситуацій, про надання долікарської допомоги та про правильне застосовування засобів захисту органів дихання.
Вулиці міста постійно знаходяться під посиленою охороною співробітників поліції. За час комендантської години затримано та доставлено до підрозділів поліції 27 осіб, з них: 24 чоловіки та 3 жінки. Десять чоловіків передано до територіального центру комплектації та соціальної підтримки. Там їм вже вручили повістки. Всіх затриманих перевірили співробітники СБУ.
Окрім того, у Запоріжжі затримали громадянина росії. Він працював водієм та возив гуманітарну допомогу до Мелітополя. При цьому затриманий «зливав» своїм кураторам з москви дані про оборону нашого міста та області. Наразі чоловіком також займається СБУ.
Що стосується ситуації на фронті, то повідомлю, що на Запорізькому напрямку окупанти обстрілюють позиції наших військ. Також точаться бої на напрямку Покровське – Гуляйполе у Пологівському районі. Але зберігайте спокій. Адже як повідомляють наші військові, Сили оборони Запорізького краю дають гідний опір ворогам.
Дякую усім за гарну та злагоджену роботу. І професійним співробітникам ДСНС, і пильним представникам поліції та СБУ, і нашим хоробрим воїнам.
Разом проженемо ворога з нашої землі!
Слава Україні!
Героям слава!