Червоний промінь

Анатолій КУРТЄВ

Запоріжці!
В напрямку Запоріжжя тривають бої. Протягом цієї ночі і ранку наші захисники успішно відбили атаки ворога і продовжують завдавати втрат окупантам. За минулу добу підрозділи Сил оборони Запорізького краю знищили сімдесят одного окупанта, ще тринадцять поранили. Окрім того, знищено чотири ворожих бронетранспортера, два міномети, два автомобілі, дві бойові машини піхоти і одну броньовану дозорну машину.
Моральний стан ворога зараз дуже низький̆. Окупанти виснажені та голодні. Вони навіть не забирають тіла своїх загиблих із поля бою. І при цьому вони як справжні терористи все частіше обстрілюють населені пункти Запорізького краю. А ще рашисти збільшили кількість ракетних обстрілів по території всієї України. Тільки за учорашню добу по українським містам було випущено аж 70 ракет. На щастя, більша частина з них не долетіла, але є й такі, що влучили в ціль. Тому я ще раз вас дуже прошу: ми дуже віримо у наші збройні сили і зокрема у війська ППО, але не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Обов’язково йдіть до укриттів, коли чуєте сирени. Бережіть себе, будьте свідомими та відповідальними людьми.
І ще одне. Нагадую, що у місті діє пропускний режим на блок-постах. Поліція разом з теробороною, військовими і нацгвардією перевіряють на пропускних пунктах документи та автомобілі. Прошу вас із розумінням до цього ставитися та виконувати усі правила поведінки на блокпостах.
Це все робиться лише заради вашої безпеки!
Разом переможемо!
Слава Україні!