Червоний промінь

З 14 березня у місті змінюється комендантська година

Анатолій КУРТЄВ : Запоріжці!
Звертаю вашу увагу на те, що вже завтра, з 14 березня, у місті змінюється комендантська година. Згідно наказу, який видав начальник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух, тепер вона діє з восьмої години вечора до п’ятої години ранку. У цей же час буде діяти і спеціальний режим світломаскування. Вкотре закликаю: максимально обмежте своє перебування на вулицях і без нагальної потреби взагалі не виходьте з дому. Навіть у той час, коли комендантська година не діє. А у комендантську годину виходити з дому можна лише для того, щоб спуститися в укриття. Обов’язково робіть це, коли чуєте сповіщення про повітряну тривогу. Не ігноруйте сирену. Учора ви перебували в сховищах недарма – адже у місті було чутно звуки вибухів.
Також Олександр Старух підписав ще один наказ, який дозволяє продаж алкогольної продукції з десятої години ранку до другої години дня у тих магазинах, які мають відповідну ліцензію.
Звертаюся до вас з проханням не зловживати алкоголем та зберігати ясний і тверезий розум.
Тепер хочу розповісти вам про долю гуманітарних конвоїв, які учора відправилися із Запоріжжя до Енергодару, Токмаку, Полог та Маріуполю.
На жаль, новини невтішні. Колону на Енергодар-Токмак-Пологи окупанти зупинили у Василівці та утримували її тривалий час. Врешті-решт до Енергодару гумконвой пропустили, а до Токмаку та Полог – ні. Тож ця колона розвернулася і поїхала назад. На зворотному шляху вона спробувала обійти зруйнований окупантами автомобільний міст біля Кам’янського, і зіштовхнулася з бойовою позицією ворожих військ, які колону далі не пустили. За інформацією станом на учорашній вечір гумконвой зупинився в районі Кам’янського. Людей намагалися евакуювати у пішому порядку.
Гуманітарний конвой, що вирушив до Маріуполя, розкрадався окупантами на кожному ворожому блок-пості до самого Токмаку. Рашисти насильно вилучали продукти харчування, одяг, предмети гігієни. Коли гумконвой доїхав до Токмаку, то там його взяв під супровід ворожий патруль. Зараз колона знаходиться у Бердянську і рухається в напрямку Маріуполя.
Ми дуже сподіваємося, що усі люди, які знаходяться у гуманітарних конвоях, залишаться живими та неушкодженими.
Тепер щодо новин з передової. На даний час ситуація там не зазнала суттєвих змін. Ворог продовжує активно застосовувати артилерію, танки, гранатомети та міномети.
Наостанок я знову наполегливо прошу вас бути дуже обережними. За попередньою інформацією окупанти сьогодні знову бомбили аеропорт Івано-Франківська. Крім того, рашисти здійснили авіаудари по Яворівському військовому полігоні у Львівській області. За словами радника міністра внутрішніх справ, таким чином ворог намагається показати, що в Україні немає жодного безпечного місця, і хоче деморалізувати наших людей.
Та ми з вами такого подарунку йому не зробимо. Зберігайте спокій, будьте зібраними і обов’язково дотримуйтеся усіх необхідних під час війни правил.
Разом переможемо!
Все буде Україна!