Червоний промінь

Громадян просять якомога менше користуватися електроенергією 20 жовтня

Завтра, 20 жовтня, по всій території Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Починаючи із 7:00 і до 23:00 години необхідно мінімізувати користування нею. До цього українців закликав заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко в Telegram. За його словами, наразі ситуація критична, тому поставитися до прохання треба серйозно і з розумінням.

19 жовтня ворог знову гатив по генеруючим об‘єктам енергетики. Багато з них зруйновано. Тому жителі всіх областей країни мають якомога менше використовувати електроенергію впродовж доби. Якщо цього не зробити, слід готуватися до тимчасових відключень. Від завтра в містах також буде обмежено використання вуличного освітлення. “Це вимушені кроки. Тому всі разом працюємо на своєму фронті!”, – написав Тимошенко.

Внаслідок атак РФ пошкоджено майже 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей. Радник міністра енергетики України Олександр Харченко в ефірі національного телемарафону уточнив, що робота з відновлення та ремонту триває, “але дива можливі до певної міри”. Тож в різних регіонах найближчими днями можливі віялові відключення електрики, щоб спростити цей процес. Йдеться як про аварійні, так і про планові відключення, сказав Харченко.