Червоний промінь

Увага! Із 31 жовтня почаються відключення світла в області

Від завтра, 31 жовтня, о 06:00 за розпорядженням НЕК “Укренерго” в Запорізькій області (на підконтрольній Україні території) вводяться графіки погодинних відключень. Це робиьться з метою стабілізації ситуації в єдиній енергосистемі, повідомили на сайті Запорізької обласної військової адміністрації. В установі також надали пояснення, які будинки і коли саме відключатимуть.

Погодинні відключення здійснюватимуться у 4 черги. Відключення першої-третьої черг відбуватимуться наступним чином:

  • о 06:00 будуть відключені споживачі першої черги;
  • після відновлення енергопостачання для першої черги виключається друга черга;
  • після відновлення енергопостачання для другої черги відключення третя черга.

Четверта черга відключень – великі промислові підприємства, які відключатимуться в окремо визначеному порядку. Доведена тривалість відключення – 3 години із можливою невеличкою затримкою з урахуванням часу, необхідного на переключення та вірогідністю повітряної тривоги. Такі дії повторюватимуться до стабілізації єдиної енергосистеми, уточнили в ЗОВА.

Потенційні графіки погодинних відключень електроенергії по м. Запоріжжя та Запорізькому району для споживачів першої-третьої черг оприлюднені на сайті ПАТ “Запоріжжяобленерго”. В ЗОВА радять перевірити свою адресу та заздалегідь підготуватися до можливих погодинних відключень. “Також рекомендуємо на час відключення вашої оселі відключити від мережі всі вартісні електроприлади, оскільки при повторному підключенні одразу значної кількості споживачів може мати місце стрибок напруги, здатний спричинити пошкодження електроприладів. Поставтеся серйозно до закликів економії. У іншому разі нашим енергетикам не вдасться стабілізувати ситуацію і віялові відключення матимуть регулярний характер”, – попросили запоріжців в обласній адміністрації.