Червоний промінь

У Запоріжжі відкрили центр допомоги для тих, хто шукає притулку з зони бойових дій

 
 
У Запоріжжі відкрили центр допомоги для тих, хто шукає притулку з зони бойових дій: тут можуть знайти прихисток біля 1000 осіб
На сьогодні вже налагоджена робота центру прийому осіб, які переміщаються з зони бойових дій. Відпрацьована зручна логістика, за якою допомогу вже отримали півсотні осіб. Центр працює на вулиці Рекордній на базі державного цирку.
Про це повідомляють в пресс-службі Запорізької обласної військової адміністрації, передає 061.
У центрі працюють представники поліції, що на місці встановлюють особу таперевіряють наявність документів. Після чого працівники управління соціального захисту визначають які послуги можуть надати, далі розподіляють для подальшого влаштування на тимчасове перебування.
У центрі облаштованісидячі місця для перетримки громадян та спальні місця. Загалом центр готовий прийняти до 1000 осіб одночасно.
Завдяки небайдужим запоріжцям у центрі вже є запас одягу, взуття для чоловіків, жінок та дітей та іграшки. На місці працює медичний пункт.На місці організовано умови для харчування переселенців. Окрім цього, щоденно запоріжці несуть у центр власну свіжу випічку аби підтримати і працівників ХАБу,і людей, що опинилися там.