Червоний промінь

Ситуація щодо російського вторгнення 28.03.2022 станом на 08:00 – ЗСУ, 33 доба

Розпочався тридцять третій день героїчного спротиву Українського народу російському вторгненню. Угруповання Сил оборони на Запорізькому напрямку продовжує ведення оборонноі‌ операціі‌.
Протягом цієі‌ ночі і ранку було успішно відбито атаки ворога, але бої тривають на напрямках населених пунктів Гуляи‌поле та Запоріжжя. Морально-психологічний стан військ ворога оцінюється як вкрай низький. Але злочинне військово-політичне керівництво російської федерації, знаючи реальний стан справ в своєму ординському війську, не відмовляється від ведення війни, більше того, навіть не шкодуючи свого особового складу, який деморалізовании‌, виснажений та голодний. Такі дії керівництва російської федерації пояснюються тим, що свої солдати та офіцери для них просто гарматне м’ясо, яке відправили на свідому м’ясорубку на нашу землю.
Як повідомляють наші воїни, росіяни – боягузи та нелюди, вони не забирають тіла своїх загиблих із поля бою.
За інформацією Командування Медичних сил Зброи‌них Сил України, окупанти з метою дискредитації Сил оборони України росіяни знімають та поширюють постановні відео з нелюдським ставленням нібито «українських військових» до «російських полонених». Наголошуємо: військовослужбовці ЗС України та інших законних військових формувань України неухильно дотримуються норм міжнародного гуманітарного права.
Закликаємо враховувати реалії інформаційно-психологічної війни і довіряти лише офіційним джерелам.
За інформацією патрульної поліції Запорізької області, поліцейські спільно з представниками ТрО, військовими та нацгвардійцями здіи‌снюють пропускний режим на блок-постах: перевіряють документи, автомобілі на наявність підозрілих предметів тощо. Тому керівництво Запорізької обласної військової адміністрації просить всіх громадян із розумінням ставитися до таких превентивних заходів, адже їхнє завдання – убезпечити запоріжців у воєнний час.
Що саме потрібно робити, під’і‌жджаючи до блокпосту:
– зменшити швидкість автомобіля;
– завчасно приготувати документи для перевірки;
– вимкнути фари;
– увімкнути аварійне світло;
– у жодному разі не вести відеозйомку і не робити фото;
– не виходити з авто без дозволу;
– чітко відповідати на запитання;
– відкрити на вимогу багажник та надати можливість оглянути салон та багажник автомобіля;
– рушати з місця лише з дозволу і повільно.
Окрім того, ставтесь з розумінням до роботи патрульних та військових! Якщо бачите підозрілі автомобілі та людей — телефонуйте 102, а у разі виявлення підозрілого предмету – зберігайте спокій та не панікуи‌те. Негайно повідомляйте оперативні служби, надаючи інформацію про характерні ознаки предмета за телефонами: 101, 102.
І найголовніше – не допускаи‌те до небезпечної зони інших людеи‌ та обов’язково дочекайтесь представників правоохоронних органів або ДСНС України у Запорізькій області.
*речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв