Червоний промінь

“Припинення роботи українських операторів в області” – черговий фейк РФ

Рашисти продовжують розповсюджувати неправдиву інформацію. Про спроби окупаційних військ РФ поширювати фейки про припинення надання послуг мобільного зв’язку розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЗОВА Роман Пісарев, передають в Департаменті культури та інформаційної політики установи.

Так, окупанти почали через смс-повідомлення та у підконтрольних Telegram-каналах поширювати інформацію про згортання діяльності вітчизняних мобільних операторів на тимчасово окупованих територіях. Це не відповідає дійсності! 

“У мережі з’явилась інформація про нібито прийняте рішення Ради національної безпеки та оборони України про припинення надання послуг мобільного зв’язку та про згортання діяльності вітчизняних мобільних операторів на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Дана інформація є провокацією, фейком, вона не відповідає дійсності. Мета її розповсюдження – дезінформувати населення тимчасово захоплених територій. Жодних рішень такого змісту не приймалося”, – запевнив Роман Пісарев.  

Більше того, незважаючи на спротив з боку загарбників та відключення обладнання, вітчизняні мобільні оператори наполегливо та професійно проводять роботи щодо відновлення та стабільного надання послуг. Кращим підтвердженням цього факту є отримання вищезазначених смс-повідомлень через мережі саме вітчизняних операторів мобільного зв’язку. Тобто, зважаючи на складні умови війни, перебої в роботі можливі, але мережі намагаються зберегти, зв’язок наразі є.

В ЗОВА закликають всіх уважно перевіряти повідомлення та довіряти лише офіційним джерелам інформації.