Червоний промінь

Правоохоронні органи збирають інформацію про зрадників України

Правоохоронними органами України здійснюється збір інформації стосовно осіб, які виконують функції з підготовки та проведення на тимчасово окупованих територіях так званих “референдумів” з метою подальшого ініціювання арешту рухомого та нерухомого майна вказаних осіб. Про це нагадали в Запорізькій ОВА.

Це стосується осіб, які проводять подворові обходи, збирають документи, переписують особисті дані, збирають інформацію про всіх громадян, які гіпотетично можуть бути дотичними до цієї території, таким чином формуючи для себе так званий “електорат”. Окрім того, це відноситься до осіб, які входять до так званих виборчих штабів, оперативних штабів, виборчих комісій. Така діяльність є прямим порушенням українського законодавства, підкреслили в установі.

Якщо ви володієте інформацією стосовно співпраці окремих громадян України з окупантами, негайно повідомте про це за номером: (061) 239-60-40, або відправте електронного листа на email: usbu_zap@ssu.gov.ua.

“Вся територія України буде звільнена, а зрадники неминуче понесуть кримінальну відповідальність за співпрацю з ворогом проти українського народу. Добровільно ставши посіпакою ворога, колаборанти невідворотно постануть перед судом”, – заявили в ЗОВА.