Червоний промінь

Обережно, фейк! “Запоріжжяобленерго” не відмикає споживачів на окупованих територіях

Соцмережами шириться інформація, нібито ПАТ “Запоріжжяобленерго” відключатиме енергопостачання на окупованих територіях (зокрема, у таких дописах йдеться про територію обслуговування Михайлівського районного відділення). У підприємстві зазначають, що ця інформація – фейк, вона абсолютно не відповідає дійсності. Заяву “Запоріжжяобленерго” цитує сайт міста Запоріжжя 061.

Обленерго здійснює покладені на нього українським законодавством обов’язки з енергозабезпечення усього Запорізького регіону – у тому числі й тимчасово окупованих територій.

“Жодних умисних відключень електроенергії у жодному районі, у жодній громаді нашої області наразі немає і не буде. Так, на певних територіях мають місце проблеми із енергозабезпеченням, але пов’язані вони виключно із пошкодженнями електромереж, спричиненими воєнними діями або ж складними погодними умовами. Більше того, там, де є можливість, енергетики від перших днів повномасштабного вторгнення у режимі 24/7 відновлюють електрообладнання, аби якомога скоріше повернути людям світло”, – зазначають на підприємстві.

Енергетики зазначають, що роблять й надалі будуть робити усе можливе, аби мешканці Запорізького краю були забезпечені електроенергією.