Червоний промінь

Кабмін дозволив родичам перезакріплювати номери автівок між собою

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, згідно з якою в Україні номерні знаки можна буде перезакріплювати за автомобілями родичів. Про це у понеділок, 19 вересня, повідомила пресслужба Головного сервісного центру МВС. Раніше у законодавстві була норма, що номери можна залишати лише власнику транспортного засобу.

“Кабінет Міністрів України 10 вересня ухвалив відповідний документ. Незабаром відбудеться впровадження онлайн-послуги замовлення номерних знаків через вебзастосунки”, – йдеться в повідомленні. Відтепер, якщо у власника є бажання зберегти свій номерний знак у сім’ї, то це стало можливим. Хазяїн транспортного засобу під час його перереєстрації або після зняття з обліку під час вибракування може перезакріпити номерні знаки не лише за своїм іншим авто, а й за транспортним засобом членів сім’ї, наприклад, дітей, дружини/чоловіка, батьків.

Також в сервісному центрі МВС додали, що незабаром можливість замовити номерні знаки, які є в СЦ, з’явиться в електронному кабінеті водія та на порталі “Дія”.