Червоний промінь

Енергопостачання в країні стабілізовано, відключень світла не буде

У всіх областях України вдалося стабілізувати енергопостачання. Тому з четверга, 13 жовтня, вводити графіки аварійних відключень не будуть. Про це повідомив СЕО в НЕК “Укренерго” Володимир Козинський у Facebook. Надалі введення обмежень залежатиме від нових російських обстрілів та руйнувань, зазначив Козинський.

Зокрема, вчора ввечері в Києві, області і всьому центральному регіоні не застосовувалися диспетчерські обмеження. З 19:55 були зняті обмеження у північно-східних областях нашої держави. “Протягом сьогоднішнього дня ні вранці, ні ввечері введення графіків аварійних відключень поки що не планується. Це стало можливим, по-перше, завдяки тому, що фахівці «Укренерго» та обленерго стабілізували енергопостачання у всіх областях України. А по-друге, тому що українські громадяни, зокрема і мешканці центру України, ввечері ощадливо споживали електроенергію”, – написав посадовець “Укренерго”.

Проте Україна повинна бути готова до нових атак ворога, сказав Козинський. Тож українцям досі рекомендують зменшити споживання в періоди пікового навантаження в енергосистемі (08:00-11:00; 17:00-23:00). Це необхідно, аби зберегти стабілізований режим енергопостачання та підготувати систему до надскладного опалювального сезону.

У компанії “Запоріжжяобленерго” також заявили, що в регіоні наразі немає необхідності в обмеженнях споживання електроенергії. Графіків обмежень споживання світла на території Запорізької області ніхто не вводив. Інформація, яка почала поширюватися Telegram-каналами, не відповідає дійсності, заявили в компанії. Також там уточнили, що в разі необхідності таких заходів у області про це буде сповіщено на офіційних ресурсах “Запоріжжяобленерго”.